Již od roku 1989 vám zajišťujeme komplexní servis mechanických a elektronických vah - prodej, opravy, cejchování, kalibrace vah a nově i kalibrace vah prostřednictvím akreditované kalibrační laboratoře ZEMAN váhy s.r.o.. Působíme ve městech Praha, Benešov, Beroun, Příbram, Kladno, Kralupy nad Vltavou. Specializujeme se na obchodní váhy, váhy pro restaurace, průmyslové váhy, zdravotnické váhy, laboratorní a zlatnické váhy.

Servis vah - servis vah, prodej vah

Naše firma provádí servis elektronických a mechanických vah. Zaměřujeme se na váhy těchto značek: CAS, Digi, Soehnle, Tonava, Transporta, Ishida, Tscale, Rawas, Snovrex, Netto váhy, Zeman váhy, Torey, Morcan, Hana, Dibal, Vibra, Excell, Ontel, Motex, Nagema. Zajišťujeme opravy a montáže vah různých kategorií, od malých kuchyňských vah pro restaurace, přes váhy v obchodním styku, až po velké průmyslové váhy vážící do několika tun.

Opravy vah provádíme dle náročnosti servisních prací buď přímo u zákazníka, nebo u nás na dílně. Zákazník je vždy po zjištění závady informován o ceně opravy váhy, tudíž se nemůže stát, že by vám byla účtována cena, se kterou byste nesouhlasili. Je-li to možné, zákazníkovi po dobu opravy jeho váhy půjčujeme náhradní váhu zdarma. Na váhy zakoupené u nás poskytujeme záruční a pozáruční servis. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat a rádi vám poradíme. Děkujeme za projevenou důvěru.

Příjem vah do opravy po předchozí telefonické dohodě na adrese Argentinská 822/26, 170 00 Praha 7

 

Certifikáty

Váhy Růžička Váhy Růžička

servis vah praha

Proč zrovna my?
  • Individuální přístup
  • Profesionalita
  • Bohaté zkušenosti
  • Rychlé jednání
  • Rozumná cena